NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Připravili jsme pro Vás aktuální nabídku nemovitostí, které v současné době inzerujeme k prodeji či pronájmu. Dle potřeb je možné použít předpřipravený filtr nebo vybírat z kompletní nabídky.

Transakce: Druh nemovitosti:
Kraj: Okres:
Město:

Pozemky v nabídce Reality Chmelař

Fotografie Nemovitost Lokalita Cena
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o výměře 13570m2, v k.ú. Čečelice, okr. Mělník. Foto je pouze ilustrační. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Mělník 5,-
Nabízíme Vám lesní pozemek po těžbě o CP 6856m2, k.ú. Chorušice, okr. Mělník. Foto je pouze ilustrační. Více informací Vám sdělí makléř zakázky.
Mělník 5,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemek v k.ú. Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor. Pozemek je po těžbě, klest vyklizena a pozemek je připraven k osázení. Více informací Vám sdělí makléř zakázky.
Mladá Vožice 4,-
Nabízíme Vám lesní pozemek po těžbě v k.ú. Čistá u Mladé Boleslavi o CP 11984. Foto je ilustrační. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Čistá 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 27802m2, v k.ú. Jilem , okr. Jindřichův Hradec. V této lokalitě nabízíme k prodeji více pozemků o různých rozlohách. Více informací Vám poskytne makléř zakázky. Foto je ilustrativní.
Jindřichův Hradec 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 36940m2, v k.ú. Sobědraž, okr. Písek. Je možno jednat o koupě určité části. Foto je ilustrativní. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Kostelec nad Vltavou 6,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemek po těžbě, v jednom celku o výměře 12326m2. Pozemek je v k.ú. Jehnice, obec Brno-město. Foto je ilustrační. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno - město 6,-
Nabízíme k prodeji  lesní pozemek o CP 5414m2,v k.ú. a obci  Kamenný Přívoz, Praha- západ.  Foto je ilustrační, pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Jílové u Prahy 7,-
Nabízíme lesní pozemek po těžbě v k.ú. Borotice, okr. Příbram. Foto je ilustrační. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Příbram 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě, v k.ú. Horní Paseka, obec Horní Paseka okr. Havlíčkův Brod, CP 1978m2. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Světlá nad Sázavou 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě, v k.ú. Rozseč, obec Rozseč, okr. Žďár nad Sázavou, CP 1577m2. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Velké Meziříčí 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě, v k.ú. Velenovy, obec Nalžovské Hory, okr. Klatovy, CP 1079m2. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Horažďovice 6,-
Nabízíme Vál lesní pozemek po těžbě o CP 1616m2, pozemek se nachází v k.ú. Přetín, obec Křenice, okr. Klatovy. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Klatovy 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek o CP 5056m2, pozemek po těžbě. V k.ú. Střítěž nad Ludinou, okr. Přerov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Hranice 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě v k.ú. Vlčí Habřina, okr. Pardubice o výměře 3812m2. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Lázně Bohdaneč 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 6466m2, v k.ú. Vysoké Jamné, obec Lestkov, okr. Tachov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Lestkov 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 13372m2, pozemky se nacházejí v k.ú. Tříč, k.ú. Příkrý a k.ú. Roprachtice, okr. Semily. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Vysoké nad Jizerou 5,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 3539m2, k.ú. Žernov, okr. Semily. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Turnov 6,-
Prodej lesního pozemku po těžbě o CP 9297m, Věžná, k.ú. Věžná na Moravě, okr.Žďár nad Sázavou. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Věžná na Moravě 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek o CP 5608m2, k.ú. Veverské Knínice, Brno- venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Veverské Knínice 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 3376m2, k.ú. Drysice, okr. Vyškov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Vyškov 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 15914m2, k.ú. Královopolské Vážany, obec Rousínov, okr. Vyškov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Vyškov 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 5832m2, Svatoslav u Tišnova, okr. Brno - venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Tišnov 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě o CP 23190m2,k.ú. Horní Tašovice,obec Stružná okr. Karlovy Vary. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Karlovy Vary 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě o CP 38535m2,k.ú. Žalmanov,obec Stružná okr. Karlovy Vary. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Karlovy Vary 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 19652m2, Luhačovice, okr. Valašské Klobouky. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Luhačovice 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 2527m2, k.ú. Nevšová, obec Slavičín, okr. Valašské Klobouky. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Valašské Klobouky 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 14832m2, k.ú. Ludkovice, obec Ludkovice, okr. Valašské Klobouky. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Valašské Klobouky 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 13118m2 v k.ú. Kunčice pod Ondřejníkem, okr. Frýdek Místek. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Kunčice pod Ondřejníkem 6,-
Prodej lesních pozemků o CP 6328m2, k.ú. Písek u Jablunkova,okr. Frýdek -Místek. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Písek u Jablunkova 6,-
Nabízíme Vám k prodeji soubor pozemků v k.ú. Velký Pěčín, obec Dačice, okr. Jindřichův Hradec. Celková výměra pozemků je 13051m2. Z toho výměra 10603m2 lesní pozemek po těžbě- holina. Orná půda 253m2, TTP 2195. Pro více informací kontaktujt...
Dačice 6,-
REZERVACE!
Nabízíme k prodeji lesní pozemky v k.ú. Bačov o CP 9933m2, okr. Boskovice. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Boskovice 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky v k.ú. Češov o CP 5013m2, okr. Jičín. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Češov 5,-
Prodej lesního pozemku po těžbě o CP 9297m2, v k.ú. Městec Králové, okr. Nymburk. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Městec Králové 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě o CP 17405m2, v k.ú. Velká Bíteš, okr. Velké Meziříčí. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Bíteš 6,-
Prodej lesního pozemku po těžbě o CP 18269m2, v k.ú. Halenkovice, okr. Zlín. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Otrokovice 5,-
Prodej lesního pozemku po těžbě o CP 6345m2, v k.ú. Desná II, okr. Jablonec nad Nisou. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 4,-
Nabízíme lesní pozemek o CP 5594m2, v k.ú. Janov nad Nisou,okr. Liberec. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Janov nad Nisou 5,-
Nabízíme lesní pozemek po těžbě o CP 24630m2, v k.ú. Odolenovice u Jenišovic,okr. Jablonec nad Nisou. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Jablonec nad Nisou 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 3242m2,k.ú. Petrašovice, obec Bílá okr. Liberec. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Petrašovice 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 9939m2,k.ú. Skuhrov u Havlíčkova Brodu a k.ú. Světlá nad Sázavou, okr. Havlíčkův Brod. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Světlá nad Sázavou 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 16578m2,k.ú. Jirkov u Železného Brodu, okr. Jablonec nad Nisou. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Železný Brod 5,-
Prodej lesních pozemků po těžbě v jednom celku o výměře 2677m2 v k.ú. Štoky, okr. Havlíčkův Brod. Vzdálenost do Jihlavy cca 24km a do Havlíčkova Brodu cca 12km. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Více informací u makléře zakázky.
Havlíčkův Brod 5,-
Nabízíme Vám k prodeji soubor pozemků o CP 21427m2 v k.ú. Stružinec a k.ú. Údavy. Převážně jde o lesní pozemek po těžbě. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Prodává se jako celek. Více informací poskytne makléř zakázky.
Ždírec nad Doubravou 5,-
Nabízíme soubor lesních pozemků po těžbě o výměře 8391m2, nachází se v k.ú. Vlkosovice, obec Černovice. Vzdálené cca 14km od Kamenice nad Lipou. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Více informací u makléře zakázky.
Kamenice nad Lipou 6,-
Nabízíme k prodej lesní pozemky po těžbě o CP 6748m2 v k.ú. Klučov, vzdálené cca 12km od Třebíče a cca 10 km od Jaroměřic nad Rokytnou. Pomůžeme vyřídit dotace na zalesnění. Více informací u makléře zakázky.
Třebíč 5,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 14685m2 v k.ú. Stařeč, okr. Třebíč. Vzdálenost od Třebíče cca 7 km. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Více informací u makléře zakázky.
Třebíč 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 12947m2, v k.ú. Pocoucov a k.ú. Stařeč. Pozemky jsou v celku. Možnost zajištění dotací na zalesnění. Více informací u makléře zakázky.
Třebíč 5,-
Prodej lesního pozemku v celku , po těžbě. Pozemek o CP 17418m2, v k.ú. Hrdá Ves, obec Vír, okr. Žďár nad Sázavou. Více informací u makléře zakázky.
Hrdá Ves 6,-
Prodej lesního pozemku po těžbě  o CP 15766m2 v k.ú. Zlatkov, obec Rožná, okr. Žďár nad Sázavou. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě, CP 5913m2, obec Žiželice,k.ú. Kundratice u Žiželic nad Cidlinou, okr. Kolín. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Kundratice u Žiželic nad Cidlinou 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě, CP 14990m2, obec Rokytňany,k.ú. Dolní Rokytňany, okr. Jičín. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 5,-
Nabízíme Vám lesní pozemky po těžbě. Pozemky v jednom celku o CP 10405m2, Úbislavice, okr. Jičín. Více informací Vám poskytne makléř zakázky.
0 5,-
Nabízíme Vám lesní pozemky po těžbě. Pozemky v jednom celku o CP 14469m2, Litoboř, okr. Náchod. Více informací Vám poskytne makléř zakázky.
Česká Skalice 5,-
Nabízíme Vám lesní pozemky po těžbě. Pozemky v jednom celku o CP 14101m2, k.ú. Chvaletice, okr. Pardubice. Více informací Vám poskytne makléř zakázky.
0 6,-
Nabízíme Vám lesní pozemky po těžbě. Pozemky v jednom celku o CP 4672m2, k.ú. Seník, obec Jankovice, okr. Pardubice. Více informací Vám poskytne makléř zakázky.
Jankovice 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 40156m2, k.ú. Lány na Důlku- Pardubice. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Pardubice 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 5378 m2, k.ú. Jevíčko- předměstí, obec Jevíčko, okr. Svitavy. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Jevíčko-předměstí 5,-
REZERVACE!
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 68509 m2, k.ú. Horní Jinčina, obec Pohledy, okr. Svitavy. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 6,-
REZERVACE!
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 25103 m2 v celku, k.ú. České Libchavy, Ústí nad Orlicí. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 5,-
REZERVACE!
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 7930m2 ,k.ú. Milavče, okr. Domažlice. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 23053m2 ,k.ú. Boříkovy, obec Kolinec, okr.Klatovy. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 13050m2 ,k.ú. Jindřichovice u Malonic, obec Kolinec, okr.Klatovy. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Kolinec 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 5147m2 ,k.ú. Dolní Loučky, Brno-venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno-venkov 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 19037m2 ,k.ú. Doubravník, Brno-venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno-venkov 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 8884m2 ,k.ú. Drahonín, Brno-venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno-venkov 6,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 20224m2 ,k.ú. Kaly, Brno-venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno-venkov 5,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 14641m2 ,k.ú. Lubné, Brno-venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno-venkov 5,-
Prodej lesních pozemků po těžbě  o CP 27698m2 ,k.ú. Malhostovice, Brno-venkov. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Brno-venkov 6,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemek po těžbě v k.ú. Štěpánovice u Jaroměřic nad Rokytnou o celkové výměře 43581m2. Pozemek je vzdálený cca 6 km od Jaroměřic nad Rokytnou , 9km od Třebíče. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Jaroměřice nad Rokytnou 5,-
REZERVACE!
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 4071m2 v k.ú. Kunžak. Oblast Komorník- Za Císařem. Parcely jsou nedaleko od sebe, z toho dvě v celku. Můžu pomoci s vyřízení dotací. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Kunžak 5,-
REZERVACE!
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 4612m2, k.ú. Onšovice u Čkyně- Lokalita za horou.  Pozemky jsou nedaleko od sebe ve dvou celcích. Můžu pomoci s dotacemi na zalesnění. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Onšovice u Čkyně 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 9831m2 v k.ú. Drahonice, okr. Strakonice. Lze zajistit dotace. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Drahonice 6,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 18052m2, v k.ú. Kochov, obec Letovice, KP Boskovice. Jedná se o jeden celek. Vzdálenost do Boskovic cca 13 km . Pomůžeme zajistit dotace. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Kochov 5,-
REZERVACE!
Nabízíme k prodeji lesní pozemek v celku o CP 25447m2, k.ú. Podolí u Mnichova, obec Letovice. Pozemek je vzdálený od Boskovic cca 7km. V této lokalitě nabízíme k prodeji i jiný pozemek. Pomůžeme zajistit dotace. Více informací Vám poskytne ...
Letovice 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek po těžbě o CP 2907m2 v k.ú. Němčice, Boskovice vzdáleny cca 8 km. Pomůžeme zajistit dotace. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Němčice 5,-
REZERVACE!
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 24962m2, v k.ú. Vanovice. Boskovice- Blansko. Jedná se o dva celky. Pomůžeme zajistit dotace. Boskovice vzdáleny cca 13km. V této lokalitě nabízíme více pozemků. Pro více informací kontaktujte ...
Vanovice 5,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 6086m2, v k.ú. Snět, okr. Benešov. jedná se o dvě parcely. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Dolní Kralovice 5,-
Nabízíme Vám lesní pozemky po těžbě o CP 1686m2., v k.ú. Psáře, okr. Benešov. Parcely jsou v jednom celku. Jsou vzdáleny 13 km od Vlašimi. Pomůžeme vyřídit dotace na zalesnění. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky. V této lokalitě...
Vlašim 5,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 2507m2, v k.ú. Hudlice, okr. Beroun. Pozemky se nacházejí cca 10km od Berouna. Lze zajistit dotace. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
Hudlice 5,-
Prodej lesních pozemků po těžbě o CP 20536m2, jedná se o pozemky v k.ú. Kostelní Lhota a k.ú. Hořátev, okr. Nymburk. Jsou vzdáleny cca 4 km od Nymburku a cca 7 km od Poděbrad. Pomůžeme zajistit vyřízení dotací na zalesnění. pro více informa...
Nymburk 6,-
Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemky po těžbě o CP 34244m2, v k.ú. Domoušice, okr. Louny. Jedná se o soubor pozemků. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Pro informace kontaktujte makléře zakázky.
0 5,-
Nabízíme lesní pozemek po těžbě, téměř v jednom celku, který sousedí s vodní plochou. o CP 6548m2. Pozemky jsou v k.ú. Zahájí u Hněvkovic. Pomůžeme zajistit dotace na zalesnění. Více informací u makléře zakázky.
Hněvkovice 6,-
Nabízíme k prodeji soubor pozemků v k.ú. Mikulášovice, okr. Děčín. Celková plocha pozemků je 39482m2. Z toho lesní pozemky o výměře 18548m2 a ostatní plocha 20934m2. V roce 2016 na části pozemků proběhla těžba a probírka. Aktuální zásoba dř...
Mikulášovice 390 000,-
Nabízíme k prodeji lesní pozemek v k.ú. Benešov u Semil o celkové výměře 15572m2. Aktuální zásoba dřeva je 481m3, Stáří porostu je 120 let. V roce 2016 na pozemku proběhla těžba. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.
0 520 000,-
Nabízíme Vám k prodeji pozemky v k.ú. Hrubý Lesnov,  okr. Liberec. Pozemky jsou o celkové výměře 62760m2 a jsou ve dvou celcích. Jedná se o lesní pozemky o výměře cca  2,6 ha , kde je celková zásoba 400m3 BO. Dále TTP o výměře 3,6...
Hrubý Lesnov 1 150 000,-
Nabízíme Vám k prodeji soubor pozemků v k.ú. Hrubý Lesnov, obec Cetenov ( okr. Liberec). Pozemky jsou o CP 62760m2. Z toho je TTP o výměře 36596m2, na pozemcích se nachází lesní porost BO s celkovou zásobou cca 250m3. Na lesních pozemcích o...
Hrubý Lesnov 1 150 000,-
Nabízíme Vám k prodeji soubor lesních pozemků v k.ú Dolní Kamenice, okr. Děčín. Celková výměra je 31 227m2. Pozemky jsou dobře přístupné, navazují na sebe a nachází se na konci města Česká Kamenice, která je vzdálená 15km od Děčína a do Čes...
Česká Kamenice 280 000,-
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji lesní pozemky o celkové výměře 7359m2. Pozemky jsou mírně svažité a navazují na přístupovou cestu. Na ploše proběhla částečná těžba, na ploše zůstává DB, BO ve stáří 25-55 let. Dřevní ...
Dušníky Cena v RK
Nabízíme k prodeji lesní pozemky o celkové výměře 8898m2, k.ú. Dušníky, okr. Litoměřice. Jedná se o tři parc. čísla nedaleko od sebe. Pozemky jsou dobře přístupné. Pozemky jsou po částečné těžbě. Na plochách zůstává porost BO ve stáří 100le...
Dušníky Cena v RK
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji lesní pozemky o celkové výměře 19522m2. Pozemky jsou v k.ú. Dušníky, okr. Litoměřice. Jedná se o dvě parcel. čísla, které na sebe navazují. Pozemky jsou dobře přístupné, nachází se u cesty. Na ...
Litoměřice Cena v RK
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji lesní pozemek o celkové výměře 6654m2. Pozemek je v k.ú. Dušníky, okr. Litoměřice.  Na pozemku proběhla částečná těžba ( cca 0,2ha). Na ploše zůstává DB ve stáří 60let. Lhůta pro zalesnění...
Dušníky Cena v RK
S výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji lesní pozemek o celkové výměře 22689m2, v k.ú. Kladruby u Vlašimi. Pozemek je svažitý a na okraji pozemku protéká potok , v roce 2016 zde proběhla těžba na ploše cca 1,4ha. Pozemek je z...
Kladruby u Vlašimi Cena v RK
Nabízíme Vám k prodeji soubor lesních pozemků o celkové výměře 11446m2, v k.ú. Strážovice u Pačejova, obec Pačejov. Pozemky jsou po těžbě,  se zajištěnou kulturou. Osázeno ( javor BO, SM, BR, DB). Pro více informací kontaktujte makléře...
Strážovice u Pačejova 10,-
Nabízíme Vám k prodeji zahradu nacházející se v kat. území Velký Bor u Strunkovic. Pozemek o velikosti 866 m2 je vzdálen 4 km od Netolic. Pozemek je vytýčený, neoplocený. Sítě: Elektřina 380, 220 V, voda - kopaná studna. Zastávka autobusu 5...
Velký Bor u Strunkovic 199 000,-
Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o výměře 1 202 m2 na jižním svahu lokality Kodetka v ulici Ke hřišti v obci Hlincová Hora. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu. IS - (plyn, elektřina, voda a kanalizace) se musí natáhnout ...
Hlincová Hora 1 520 000,-
Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o výměře 1 043 m2 na jižním svahu lokality Kodetka v ulici Ke hřišti v obci Hlincová Hora. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu. IS - (plyn, elektřina, voda a kanalizace) se musí natáhnout ...
Hlincová Hora 1 330 000,-