Polosamota České Chalupy, vyjímečná příležitost k podnikání a bydlení CP 10461m2

Parametry nabídky

Číslo zakázky 1022
Datum vložení 21.08.2018
Datum aktualizace 16.11.2018
Transakce Prodej
Druh nemovitosti Zemědělská usedlost
Dispozice v celku
Rozloha 10461
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Město Nová Ves
Energetický štítek G
Cena 7650000 CZK
za objekt

Detailní popis

Nabízíme k prodeji exkluzivní zemědělskou usedlost s pozemky v obci České Chalupy, Blanský les, podhůří Šumavy, z části využívanou pro soukromé bydlení a z části jako ubytování. Celková plocha prodávaných pozemků má výměru 10.461 m2. Z toho zastavěná plocha domu je cca 300 m2. Jedná se o polosamotu.

V obytné části domu je k dispozici byt 3+1 se sociálním zařízením a velkým půdním prostorem. Bydlení má nové podlahy a dlažbu. Jako doplňkové vytápění slouží kanadská kamna. Okna a dveře jsou dřevěné. Původní dřevěný nábytek je součástí prodeje.

Ubytovací část je samostatná s vlastním vchodem. V přízemí je obývací místnost s krbem, jídelna a plně vybavená kuchyně. Z přízemí je vchod do sklípku. Následuje prostorná koupelna se sprchami a toaletou, oddělená toaleta, a samostatná koupelna s vanou. V 1.patře jsou 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj. Nemovitost umožňuje rozšíření kapacity. Ubytování funguje několik let a je velmi dobře hodnoceno např. na Booking, v letní sezóně plně obsazeno. Provoz ubytování plně zajistí financování a provoz domu. Vybavení penzionu je také součástí prodeje.

Zadní stranu nemovitosti uzavírá rozsáhlá stodola s dílnou a 2 boxy pro ustájení koní. Ve dvoře je kryté posezení s vytápěním a ateliér. Nemovitost vybízí k vybudování dalších prostor k bydlení nebo podnikání.

Obytná i ubytovací část má samostatné vytápění kotly na TP, samostatné měření el.energie a vody z obecního řádu. Kanalizace je řešena trativodem. Kolem domu jsou velké pozemky cca 1ha s několika příjemnými posezeními s výhledem do přírody. Dominantou pozemku jsou vzrostlé stromy několik set let staré.

Nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení v přírodě, tak i pro komerční účely – v okolí velké lesní celky, cykloturistické tratě a poskytuje dokonalý klid a relax. V obci Nová Ves /1 km/ je mateřská škola a obchod. Dobrá dostupnost do Českých Budějovic i do Českého Krumlova cca 22 km. Dále Brloh 5 km a Křemže 9 km – zde je plná občanská vybavenost.

Na koupi nemovitosti zajistíme výhodné financování.

Doporučujeme osobní prohlídku.

 

Kontaktujte našeho realitního makléře!

Jitka Chmelařová
telefon: +420725192566
Certifikovaný realitní makléř ARK II. stupně